Заправка картриджів Львів

Зараз важко уявити собі сучасний офіс без принтерів та копіювальних апаратів, адже вони давно зайняли важливе місце в робочому процесі. Але офісна техніка, як і будь-яка інша, потребує професійного обслуговування. Тому ми пропонуємо Вам якісний ремонт, який включає в себе заправку картриджів та їх регенерацію.

Професійна заправка картриджа — це процес, який включає в себе очищення лазерного картриджа від відпрацьованого тонера та заповнення його новим.

Процес заправки картриджів складається з таких етапів:

  • Повна розбірка картриджа;
  • Очищення від залишків відпрацьованого тонера;
  • Заповнення новим фірмовим тонером Static Control;
  • Збирання картриджа;
  • Тестування.

Перед прийомом ми тестуємо картридж для виявлення можливих пошкоджень, які швидко будуть усунені нашими кваліфікованими працівниками. Дуже важливим етапом заправки являється очищення бункера для відпрацьованого тонера, бо залишки тонера кристалізуються, тобто стають твердими і дряпають поверхню барабана. Не менш важливим являється протирання дозуючих лез, фотобарабана та валів.

Після очистки всіх елементів заправляємо картридж  новим тонером, який відповідає моделі принтера, щоб забезпечити найвищу якість друку, при необхідності прошиваємо чіп. Завершальним етапом являється тестування картриджа, що дозволяє оцінити якість наданої послуги.

Заправка картриджів має переваги порівняно з покупкою нового картриджа. Насамперед, Ви суттєво економите свої кошти. Заправлений картридж відпрацює таку ж кількість копій, що й оригінальний, якість друку при цьому не відрізнятиметься.

Картридж
Регенерація картриджів

Картридж можна заправляти лише декілька разів, бо під час його роботи витрачається не тільки тонер, але й зношуються деякі деталі, в результаті чого погіршується якість друку. В такому випадку можна регенерувати картридж, тобто замінити ці деталі. Процес регенерації складається з таких етапів, як заправка, але, крім того, включає в себе заміну фотобарабана, леза дозування, ущільнювачів магнітного валу та інших елементів.

Заправка чи регенерація картриджів проводиться нашими кваліфікованими спеціалістами, які використовують високоякісні матеріали та спеціальне обладнання, щоб забезпечити тривалу роботу Вашого офісного помічника. Тому, звертаючись в IT-студію “Компліт”, Ви можете бути впевненими у досконалій якості друку, а також зможете оцінити високий рівень обслуговування.