Надаємо широкий спектр послуг, основними з яких є

За короткий час ми досягли визначних результатів

IT-студія “Компліт” на ринку послуг з 2011 року. Але, незважаючи на невеликий термін своєї діяльності, досягла поставленої мети – надати користувачам якісні послуги з питань ремонту, обслуговування та налаштування комп’ютерної техніки. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб максимально задовольнити його потреби.

0 +

За час нашої діяльності ми успішно відремонтували більше 2100 одиниць комп'ютерної та офісної техніки

0 %

Більше половини клієнтів зверталися до нас повторно, оскільки були задоволені якістю наших послуг та рівнем обслуговування

0 x

За останні 3 роки ми в 7 разів збільшили наші потужності і зараз можемо ще краще та швидше обслуговувати наших клієнтів
Про нас

Що ми робимо

Наша компанія здійснює професійну діагностику та ремонт персональних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, принтерів, блоків безперебійного живлення, а також спеціалізується на налаштуванні і встановленні прикладного програмного забезпечення. Обслуговуємо комп’ютерну та офісну техніку (заправляємо картриджі та ремонтуємо лазерні принтери). Займаємось проектуванням, монтажем та налаштуванням комп’ютерних мереж та проводимо відновлення втрачених даних.

Якщо клієнт очікує на ефективне виконання робіт, наші працівники завжди готові допомогти, затративши мінімальну кількість його часу та зусиль.

Що про нас кажуть

Відгуки наших клієнтів, які були приємно здивовані роботою і поділилися своїми враженнями