Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт ноутбуків в Пустомитах

IT-студія “Компліт” здійснює ремонт ноутбуків Acer ✓ Asus ✓ HP ✓ Lenovo ✓ Dell ✓ Xiaomi ✓ Apple ✓ MSI і пропонує широкий вибір послуг з програмним забезпеченням, гарантуючи при цьому швидкісне та якісне обслуговування. Ми працюємо у м. Пустомити

Ми надаємо гарантію на всі види робіт, забезпечуємо клієнта повною інформацією щодо «діагнозу» ноутбука та його ремонту.

Спеціаліст компанії перш за все проводить комплексну діагностику ноутбука. Якщо виявляє пошкодження, то повідомляє клієнта й обговорюються умови надання послуг. Якщо замовник погоджується на ремонт, то діагностування надається безкоштовно. У нас також можливі знижки, якщо клієнт звертається до нас не вперше. Після закінчення роботи ноутбук піддається тестуванню і повертається його власнику.

Ми надаємо такі послуги:

Комплексна діагностика ноутбуків

Встановлення програмного забезпечення та необхідних драйверів

Заміна акумуляторів та блоків живлення

Ремонт або повна заміна клавіатури

Ремонт материнських плат, заміна мостів та інших мікросхем

Оновлення програмного забезпечення та заміна BIOS

Заміна корпусу та його частин

Заміна комплектуючих (процесорів, HDD, оптичних приводів, пам’яті та ін.)

Заміна роз’ємів (USB, живлення та ін.)

Ремонт та заміна матриць, в т. ч. заміна ламп підсвітки екрана та шлейфів

Пропонуємо до Вашої уваги проблеми, з якими найчастіше звертаються клієнти, та шляхи їх вирішення:

1. Ноутбук вимикається та шумить.

Перегрівання ноутбука, зазвичай, спричинене скупченням пилу у вентиляторі та радіаторі, що призводить до погіршення охолодження комп’ютера. Необхідно змастити вентилятор, почистити його та замінити підшипники для зменшення тертя і, відповідно, зниження рівня шуму. Іншою причиною є висихання термопасти, яка призначена для кращого тепловідводу. Саме тому через деякий час її потрібно замінювати.

2. Смуги на екрані, нечіткість та мерехтіння зображення.

Причиною такого порушення може бути поганий контакт шлейфу матриці або несправність ламп підсвічування екрану. У такому випадку проводиться точна діагностика і, як наслідок, заміна ламп чи шлейфу. Якщо ж відбулося механічне пошкодження і з’явилися кольорові смуги на екрані, то це свідчить про поганий контакт дешифратора. Тоді ноутбук потребує повної заміни матриці.

3. Пролили рідину на клавіатуру.

Якщо з Вами стався такий випадок, то ні в якому разі не сушіть клавіатуру феном, бо це може привести до плавлення клавіш. Потрібно, у першу чергу, відключити ноутбук від джерела живлення, дістати акумулятор і звернутися до фахівця. Вам пощастить, якщо постраждала тільки клавіатура, оскільки її легко замінити. Якщо ж рідина просочилася глибше, то з ладу може вийти материнська плата або інший, не менш важливий, компонент системи. Тоді це потребує більших грошових витрат.

4. Ноутбук не заряджає батарею

За відображення рівня заряду відповідає спеціальна мікросхема, яка міститься в акумуляторі й передає ноутбуку відомості про поточний заряд батареї. У процесі використання акумулятор зношується і з часом втрачає можливість заряджатися. Існує й інша проблема – індикація батареї відображається не коректно. У першому випадку слід просто замінити її, а в другому – можна відкалібрувати мікросхему, але при цьому не обійтися без професіонала.

5. З’являється синій екран, і перезавантажується ноутбук.

Синій екран з білими літерами повідомляє про критичну помилку в операційних системах Microsoft Windows. Це явище називають «синім екраном смерті». З таким питанням краще звернутися до спеціаліста, адже звичайному користувачеві буде дуже важко ідентифікувати проблему.

Часто бажання виправити щось самостійно призводить тільки до гірших результатів. І внаслідок цього можлива не лише втрата особистих даних, а й ремонт чи заміна комплектуючих частин ноутбука. Щоб уникнути такого, краще звернутися в центр обслуговування на початковому етапі виявлення проблеми, що може суттєво знизити Ваші витрати.