Ремонт планшетів

Ремонт планшетів в Пустомитах

У сучасному світі планшетні комп’ютери займають чи не найперше місце серед шанувальників висококласних новинок. Вони є зручними у користуванні, як смартфони та багатофункціональні, як ноутбуки. Але, на жаль, всі електронні пристрої потребують ремонту. Найбільш вразливим місцем планшета являється сенсорний екран (тачскрін), який при необережному використанні може бути пошкоджений. Використання захисної плівки та спеціального футляру не гарантує повного захисту, вони лише оберігають виріб від подряпин та попадання пилу, але не від падіння. При ударі можуть з’являтися тріщини і це потребує заміни сенсора. Не намагайтеся самому виправити цю проблему, адже цей процес потребує певних навиків та спеціального інструменту, тому краще звернутися в IT-студію “Компліт”.

При тривалому навантаженні, особливо в умовах підвищеної температури, виникає проблема перегріву. Звичайно ж, важко створити компактний та водночас потужний пристрій, не стикаючись з цим недоліком.

Якщо з Вашим планшетним “другом” стався прикрий випадок, ми завжди готові швидко та якісно вирішити проблему, адже з розумінням ставимося до кожного клієнта. У нас Ви отримаєте професійну діагностику, а також кваліфіковане консультування щодо питань правильного використання планшета.

IT-студія “Компліт” вирішить й інші проблеми на високому рівні, зокрема, заміну дисплею, акумулятора, роз’ємів, корпусу та інших елементів планшетного комп’ютера.

Ремонт Apple в Пустомитах

Планшети Ipad компанії Apple є найпрестижнішими та дуже надійними пристроями, але як і в інших планшетах, слабким місцем є тачскрін. Ще однією проблемою являється несправність системного роз’єму, при цьому Ваш Ipad не заряджається або не розпізнається комп’ютером. Спеціалісти IT-студії “Компліт” проведуть якісну та оперативну заміну цих елементів.

Крім вищесказаних несправностей, інколи доводиться проводити заміну корпусу, динаміків, акумулятора. Ми також здійснюємо оновлення програмного забезпечення.

Ремонт планшетних комп’ютерів потребує професіонального підходу, так як зв’язаний з багатьма тонкощами, тому треба діяти дуже обережно. Довірившись IT-студії “Компліт”, Ви можете бути впевненими у високій якості обслуговування.

Ремонт планшетів Apple