Відновлення даних

Відновлення втрачених або видалених даних

Ви випадково стерли важливий файл, при чистці помилились і видалили не ту папку, відформатували флешку/вінчестер,  а потім згадали, що там була потрібна інформація? Не впадайте у відчай. Ваші дані ще не повністю втрачені, головне – не пробуйте записувати нові дані! IT-студія “Компліт” пропонує послуги відновлення даних з флешок, жорстких дисків, карт пам’яті  та деяких моделей мобільних телефонів. Як показує досвід, відновити можна навіть файли, видалені рік тому. Якщо Ви якнайшвидше звернетеся і якнайменше даних  запишете на конкретний носій, то матимете більшу ймовірність успішного відновлення.

Розглянемо інший варіант: Ви забули дістати  флешку з комп’ютера і, зачепивши, зламали її. Не проблема.  До послуг відновлення даних входять роботи не лише з файловою системою, а й ремонт механічних пошкоджень, заміна мікросхем пам’яті.

Постукує вінчестер чи  через перепад напруги вийшла з ладу плата керування жорсткого диску? Певний комплекс робіт дозволяє відновити дані з безнадійних, як може здатися з першого погляду, вінчестерів.

Пам’ятайте, що з утраченими файлами, як з хворобою, — не слід зволікати чи пробувати “народні” методи, адже при навіть незначному втручанні Ви можете ускладнити ситуацію. А вартість робіт прямопропорційна іх складності.