IT-студія “Компліт” на ринку послуг з 2011 року. Але, незважаючи на невеликий термін своєї діяльності, досягла поставленої мети – надати користувачам якісні послуги з питань ремонту, обслуговування та налаштування комп’ютерної техніки. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб максимально задовольнити  його потреби.

Надаємо широкий спектр послуг, основними з яких є:

  • абонентське обслуговування — здійснюється на основі договору між підприємцем та державною установою чи приватною організацією, що гарантує підтримку техніки в актуальному справному стані;
  • разове обслуговування — дає можливість оцінити надані нами разові послуги;
  • віддалена підтримка — тобто можливість вирішити проблеми, не виїжджаючи до клієнта.

 

Наша компанія здійснює ремонт персональних комп’ютерів, ноутбуків, моніторів, також пропонує великий вибір щодо налаштування і встановлення програмного забезпечення. Спеціалізується на обслуговуванні офісної техніки (заправка картриджів, ремонт лазерних та струменевих принтерів), встановленні системи відеоспостереження та проводить відновлення втрачених даних.

Якщо клієнт очікує на ефективне виконання робіт, наші працівники завжди готові допомогти, затративши мінімальну кількість його часу та зусиль.

Поділитися цією сторінкою

More...